YAZILIM HOCAM SEO ve KURUCUSU MAZLUM ÖZÜ
Cumartesi , Ağustos 24 2019

En iyi HTML editörleri

dreamweaver logosu

 

1-Adobe Dreamweaver

Dreamweaver HTML,CSS,Javascript,Asp.net,PHP gibi daha birçok platform için destek vermekte. WYSIWYG mottosunda geçmişten günümüze kadar gelmiş olan dreamweaver . Birçok özelliği barındırmakta. Macromedia’nın Adobe’ye satılmasıyla nerdeyse tüm ürünleri Master Collection altında toplayıp bence başarılı bir işe imza atan Adobe’un gözde ürünü diyemesekte çokça adı geçen ve bilinen bir uygulaması diyebiliriz. Tek olumsuz yanı lisanslı ürünün çok pahalı olması. Ürün aylık 35 TL şuan. O yüzden crack ile devam ne yazık ki…


 

Notepad++

2-Notepad++

Notepad++ basit bir düzenleyici programdır. Size bir template vesaire sunmaz baştan kendiniz yazmak zorunda olursunuz. Hızlı ve basit bir arayüzü vardır. Ücretsiz olmasının yanında sadece HTML değil her türlü yazılım diline uyum sağlar. Sıkça kullanılan bir programdır. İndirmek için buraya tıklayınız.


publisher 2013 logo

3-Microsoft Office Publisher

Microsoft un office setine kattığı bir gelişmiş yazılım. Her türlü imkanı sağlar biraz karışık olabilir bu bakımdan Dreamweaver le benzerlik gösterir. Bu üründe biraz tuzlu oluyor o yüzden crackli kullanmak gerekiyor. Ürünün fiyatı 299 TL’cik az yani.

Hakkında Şamil Özdemir

17 yaşında, Sağlık Meslek lisesi son sınıf öğrencisiyim. 4-5 senedir yazılım işiyle uğraşıyorum. Azimliyim dahada fazlasını öğreneceğim ,öğrendiklerimi öğreteceğim. Yardımcı olabileceğimi düşündüğünüz konularda bana yazmaktan çekinmeyin. Yazılım emek ister, iyi günler :)

Bunu Okudunuz mu ?

C#hesapmakinesi

C# Hesap Makinesi kodları

C# ile yazılan basit projelerdendir mantığını ve dili kavramak için birebirdir. Kodlar tarafımca 15 dakikada …